Home » АРМІЯ » Андрій Лактіонов: у нас в країні щось не так. Із головою

Андрій Лактіонов: у нас в країні щось не так. Із головою

Спочатку трохи історії. У далекому 1968 році у ніч на 21 серпня при підльоті до аеропорту «Рузине» в Празі  радянський пасажирський літак запросив вимушену посадку через нібито пошкодження на борту. Після дозволу посадки пасажирський літак приземлився в аеропорту. З нього вискочили десантники і захопили диспетчерську вежу аеропорту, аби  забезпечити посадку десантних літаків. В 2 години ночі в «Рузине» висадилися передові підрозділи 7-ї повітряно-десантної дивізії. Вони блокували основні об’єкти аеродрому, куди почали приземлятися радянські транспортні літаки з десантом і бойовою технікою.

Транспортні літаки здійснювали посадку на аеродром один за іншим. Десант зістрибував, не чекаючи повної зупинки. До кінця злітно-посадкової смуги літак опинявся вже порожнім і знову набирав хід для нового злету. З мінімальним інтервалом сюди стали прибувати інші літаки з десантом і військовою технікою. Потім десантники на своїй бойовій техніці та на захоплених цивільних автомобілях йшли в глиб території країни.

Після повідомлення про вторгнення терміново зібралося керівництво Чехословаччини.  На засіданні було прийняте рішення щодо засудження агресії та термінового скликання з’їзду компартії Чехословаччини. Керівник держави Дубчек у своєму радіозверненні до країни закликав громадян зберігати спокій та не припустити кровопролиття.

Вже о 4:30 ранку будівля, де відбувалося засідання керівництва країни, була оточена радянськими військами, а десантники увірвалися до будинку та заарештували  керівників Чехословаччини.

О 5:10 ранку були захоплені аеродроми Туржани і Намешть, після чого почалася висадка основних сил вторгнення.

В ході того вторгнення радянського союзу до Чехословаччини 1968 року були вбиті 108 та поранені більш як 500 громадян, переважно мирних жителів.

А зараз про Україну та Одесу.

Як говорять в Одесі, «а шо такоє»? А такоє! Днями, 31 жовтня, в Одесі здійснив екстрену посадку пасажирський літак «Airbus A320», що прямував з московського аеропорту “Домодєдово” до Туреччини,.

За повідомленням екіпажу літака на борту виникла позаштатна ситуація. Один з пасажирів поскаржився на стан здоров’я, а саме на розлад в шлунку і довгий час знаходився в приміщенні туалету. Екіпаж, з огляду на підозрілі дії пасажира, провів детальний огляд туалетної кабіни і виявив в приміщенні заховану підозрілу сумку. Знахідка змусила екіпаж вдатися до вирішення зробити екстрену посадку на найближчому аеродромі, яким виявився міжнародний аеропорт в Одесі.

Після запросу екстреної посадки та отримання дозволу літак, що прямував з російського аеропорту “Домодєдово” ввечері 31 жовтня здійснив посадку в міжнародному аеропорту “Одеса”.

Зустрічати цей літак в Одесі Державна прикордонна служба України направила цілий підрозділ у складі… аж кінолога із собакою.

Уявляєте, на захист країни і її державного кордону ціла Державна прикордонна служба України направила аж кінолога із собакою!

Пам’ятаєте Прагу 1968 року? Так ось, слава богу, обійшлося. Собака мужньо все обнюхав та нічого не знайшов. А підозрілого пасажира було знято з рейса і літак далі полетів до свої Туреччини.

Ось такий прікол. А ще в Одесі днями було захоплено військову частину. Ні-ні, зброю не захоплювали, військових в полон не брали. Захопили просто землю, на якій та частина знаходиться та відгородили її разом із вартовими. Захоплення було здійснене одеськими забудовниками та без жодного пострілу.

Тому запитання – у нас в країні щось не так? Із головою.

На цьому все. І всього всім доброго.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*