Home » Топ новина » І хто з них патріот України? Порошенківець Машковський чи росіянин Боровой?

І хто з них патріот України? Порошенківець Машковський чи росіянин Боровой?

У Житомирі говорять, що із нашою владою інколи дуже складно розібратися в тому, хто патріот, а хто не патріот.

Ось, наприклад, нещодавно хлопці – патріоти перекрили рух російських фур на українському кордоні. Аби ті не їздили Україною та не заробляли гроші росіянам для війни в Україні. І всі розуміють, що то потрібно робити, що так має бути і що саме так повинні діяти патріоти України проти країни – агресора.

Але чомусь свою думку з цього має наш губернатор, який дуже часто любить називати себе патріотом. Він каже, що того аж ніяк не потрібно робити, адже є домовленість з Росією, що вона не перешкоджає транзиту наших фур, а ми – російських…

Говорять, обговорюють у Житомирі та ніхто й нічого не розуміє – яка це домовленість?Кого домовленість – нашого уряду?  З ким – з агресором? Нічого собі, домовленість!!!

А губернатор ще й додає, що бачте ви які – може ще й транзит російського газу тут перекриєте – він же теж по нашій території. Ще й обзивається, називає всіх транзитерами надійними…

 І це наш український губернатор! І це наш український уряд!.. Тьфу ти – говорять та вже плюються житомиряни до тієї влади.

Зараз у російській тюрмі гине справжній патріот та українська героїня Надія Савченко. Днями російський політик Костянтин Боровой виступив із закликом до України щодо повної блокади Росії, яка вбиває українців.

І хто після цього є патріотом України – українець Машковський чи росіянин Боровой?

Ось про це зараз й говорять у Житомирі…

Константин Боровой

Константин Боровой

Сергей Машковский

Сергей Машковский

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*