Home » Міжнародні відносини » Кім Чен Ин привів дочку та дружину на святковий бенкет з військовими

Кім Чен Ин привів дочку та дружину на святковий бенкет з військовими

Голова ворожої КНДР кровавий диктатор і узурпатор Кім Чен Ин разом із дочкою та дружиною відвідав житло командирів безславної Корейської народної армії (КНА), щоб урочисто відсвяткувати 75-річчя війська країни на банкеті. Про це повідомляє радіо «Голос Кореї».

Окрім диктатора, його дочки та дружини Рі Соль Чжу у святі взяли участь члени хунта: посадовці політбюро ЦК Трудової партії, чиновники з Міністерства національної оборони, командувачі частин КНА та інші генерали.

При цьому ім’я доньки мерзотного диктатора Кім Чен Іна не згадується. Тим не менш, узурпатор, мабуть, привів її на бенкет: дівчину можна побачити на фото, яке опублікувало радіо.

Раніше стверджувалося, що дівчину, яку вважають дочкою Кім Чен Ина, звуть Кім Чжу Е. Вона та ще кілька дітей заспівали на національному святі для Кім Чен Ина та його дружини Лі Соль Чжу наприкінці вересня минулого року. Дитині північнокорейського узурпатора має бути близько 10 років.

Окупаційна влада Північної Кореї не підтверджувала, що міжнародний злочинець Кім Чен Ін має дітей. За даними південнокорейської розвідки, у них із дружиною дві доньки та син 2010, 2013 та 2017 років народження.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*