Home » Війна » Лукашенко заявив про “єдину армію” з Росією і дав обіцянку Шойгу

Лукашенко заявив про “єдину армію” з Росією і дав обіцянку Шойгу

Лукашенко стверджує, що білоруські спецслужби “не бачать готовності Заходу до переговорів щодо України”.

Російські та білоруські військові, що знаходяться на території Білорусі, проходять підготовку “як єдина армія” .  Таку заяву зробив глава білоруського режиму Олександр Лукашенко під час зустрічі із міністром оборони РФ Сергієм Шойгу у Мінську, – повідомляє Діалог.

За його словами, білоруські та російські підрозділи проходять бойове злагодження, щоб у разі потреби “відбити будь-яку агресію проти Союзної держави”.

“Ми як єдине угруповання, єдина армія. Ми це не ховаємо”, – заявив самопроголошений президент і додав, що всі маневри здійснюються відповідно до домовленостей із главою Кремля Володимиром Путіним.

Лукашенко запевнив Шойгу, що білоруська сторона “готова виконувати всі свої зобов’язання у рамках наявних домовленостей із Москвою” .  Крім того, він розповів, що білоруські спецслужби “не бачать готовності західних держав до переговорів щодо війни в Україні”. У такому разі російська “спецоперація” продовжиться , заявив Лукашенко.

Нагадаємо, Шойгу  прилетів до Мінська на тлі чуток про можливий  повторний наступ російської армії на Україну з території Білорусі. У рамках цього візиту сторони внесли зміни до російсько-білоруської угоди у військовій сфері, зазначивши особливе значення союзницьких відносин РФ і РБ “на тлі безпрецедентного тиску з боку західних країн”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*