Home » СУСПІЛЬСТВО » Малайзія за прикладом Китаю запустить «дипломатію орангутанів»

Малайзія за прикладом Китаю запустить «дипломатію орангутанів»

Малайзія запустить власну «дипломатію орангутанів», яка полягатиме у наданні приматів зоопаркам тих країн, які закуповують малайзійську пальмову олію. Про це заявив міністр плантацій та сировинних товарів країни Джохарі Абдул Гані, передає телеканал Al Jazeera.

“Малайзія не може займати оборонну позицію щодо пальмової олії (…) Ми маємо показати країнам світу, що Малайзія є стійким виробником олійних пальм і прагне захищати ліси”, – розповів політик.

Подібне рішення викликано тим фактом, що Малайзія є другим після Індонезії виробником пальмової олії у світі. Розвиток галузі призвело до вирубування лісів та знищення довкілля орангутанів, чисельність яких може скоротитися до 47 тисяч особин до 2025 року. Таким чином влада країни хоче підтвердити свою відданість біорізноманіттю та захисту тваринного світу. Передбачається, що першими людиноподібних мавп отримають Китай, Індію та країни Європейського союзу.

Міністр наголосив, що Малайзія запозичує приклад Китаю з його «дипломатією панд». Пекін надає ряду країн бамбукових ведмедів в оренду терміном на 10 років, що є ознакою політичної прихильності КНР.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*