Home » АРМІЯ » Порошенко відреагував на провокацію проти Девіда Кемерона

Порошенко відреагував на провокацію проти Девіда Кемерона

Спланована операція російських спецслужб – так відреагував пʼятий Президент Петро Порошенко провокацію проти міністра закордонних справ Великої Британії Девіда Кемерона. Порошенко наголосив: мета кремля – підірвати західну коаліцію на підтримку України.

«Хотів би розчарувати всіх тих, хто вважає, що активізація пранкерів та їхніх дзвінків європейським лідерам є звичайним розіграшем. Йдеться про сплановану операцію російських спецслужб, які не зупиняться ні перед чим у своїй спробі посіяти розбрат і недовіру серед наших друзів і союзників», – пише пʼятий Президент.

«росія веде війну не лише з Україною, а й з усією Обʼєднаною Європою та цивілізованим світом. Цинічну гібридну війну без правил. Фейки, цькування, брехня і маніпуляції – це їх типові методи. І ними не гребують», – констатує лідер партії.

«Протиставити цьому маємо нашу єдність, солідарність і довіру. Спільну координацію і роботу заради спільної перемоги, миру і світової безпеки. Здолати це зло можемо лише разом», – переконаний Петро Порошенко.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*