Home » Криминал » Українським корупціонерам стане у 2 рази легше…

Українським корупціонерам стане у 2 рази легше…

В Україні вводиться в обіг нова купюра номіналом 1000 гривень.

У березні місяці після внесення застави у 100 мільйонів гривень із СІЗО було звільнено голову Державної Фіскальної служби України Романа Насірова.

Факт внесення такої застави тоді не так вразив українців, як розвеселив. Адже ті 100 мільйонів, якщо скласти їх купюрами найбільшим номіналом у 500 гривень, важать аж 230 кілограмів.  Тому багато хто кепкував з того, як було важко батьку і дружині Насірова, які вносили заставу, не так знайти, як донести ті 230 кілограмів грошей.

Але найближчим часом в Україні з’явиться нова купюра номіналом в тисячу гривень. Банкнотна фабрика вже виготовила купюру, яку незабаром планують представити у Національному банку України. На новій купюрі буде зображений академік Володимир Вернадський.

До чого тут та боротьба із корупцією і та нова купюра номіналом у 1000 гривень, запитаєте? А до того, що ті насіровські 100 мільйонів по 500 гривень важили 230 кілограмів. Відтепер, купюрами по 1000 гривень, вони важитимуть всього 115 кілограмів. Тобто, удвічі менше. Тому, у боротьбі української влади із корупцією їм, українським корупціонерам, відтепер стане удвічі легше. Брати та носити такі гроші…

Андрій Галаганов

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*