Home » Армия » Чий Крим? Де Український Флот?

Чий Крим? Де Український Флот?

Нещодавно перший заступник командувача військово-морських сил країни Андрій Тарасов заявив, що Україна веде переговори з країнами НАТО про передачу їй військових кораблів і суден. На даний момент переговори про передачу з боку США десантних кораблів типу Island вийшли на фінішну стадію. Кораблі, які можуть бути передані Україні, вже не використовуються, але знаходяться в бойовому стані.

Також ВМС України отримають у своє розпорядження нові кораблі з вітчизняних підприємств – 4 артилерійських катери типу “Гюрза-М”, два десантно-штурмових корабля, а також одне судно спеціального призначення.

Ось так Міністерство оборони України в особі першого  заступника командувача військово-морських сил країни Андрія Тарасова заявило про свої успіхи у роботі з посилення військової потужності  військово-морських сил України.

А днями Президент України Петро Порошенко розпорядився продати єдиний в Україні ракетний крейсер. Президент Порошенко підписав указ про демілітаризацію ракетного крейсера “Україна”.

Кабінет міністрів готує проект постанови про роззброєння крейсера”Україна”, який збираються продати по частинах. Цей проект вже погоджено з Міністерством оборони і “Укроборонпромом”. Його також чекає розгляд в Мінфіні і Мін’юсті.

Для довідки – крейсер “Україна” є близнюком російського крейсера “Москва”. В 1993 році корабель вивели зі складу ВМС РФ і передали Україні. На кораблі є злітний майданчик і ангар для гелікоптера, а також 16 пускових установок для стрільби важкими протикорабельними ракетами.

А нещодавно відвідувачі “Київстару”, що в Житомирі на майдані Соборному, стали свідками такої собі банальної, проте доволі знакової події. Точніше – випадку. Там бабуся жалілася дівчині менеджеру, що як телефонує до Італії, то за 10 -15 хвилин знімає 3 гривні. А як до Криму, то за 3 хвилини зняло аж 30 гривень. Менеджер бабусі спокійно відповідає, що просто у неї, бабусі, активовані дзвінки до Європи, тому багато не знімає. А дзвінки до Росії не активовано, тому так багато і знімає за розмови із Кримом. І якщо бабуся їх, дзвінки до Росії, активує, то все буде гаразд… 
Після невеличкої паузи бабуся здивовано запитує – а навіщо, хіба Крим – це Росія? На що дівчина менеджер їй так спокійно, із знанням справи,  відповідає – так, Крим – це Росія…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*