Home » Топ новина » ЛІДЕР САМОПОМОЧІ ЖИТОМИРА ЗАКЛИКАВ НАТАЛІЮ ЧИЖ ПЕРЕДАТИ «BMW» В АТО.

ЛІДЕР САМОПОМОЧІ ЖИТОМИРА ЗАКЛИКАВ НАТАЛІЮ ЧИЖ ПЕРЕДАТИ «BMW» В АТО.

Євгеній Кузнєцов у громадському транспорті, 2016 рік

Євгеній Кузнєцов у громадському транспорті, 2016 рік

 BMW X6 у дворі Житомирської міської ради

BMW X6 у дворі Житомирської міської ради

Днями відомий громадський активіст та голова ГО «Самопоміч Житомира» Євген Кузнєцов звернувся до представників новообраної міської влади активніше допомагати українським військовим, які захищають нашу країну від російської агресії та почати виконувати свої передвиборчі обіцянки.

 

Євген Кузнєцов вважає, що українська влада мало того, що не визнає війни на сході країни, так ще й досі належно не забезпечує наших бійців всім необхідним. На його думку

За кермом - Євгеній Кузнєцов

За кермом – Євгеній Кузнєцов

забезпечення армії багато в чому досі покладено на волонтерів та громадян, які часто віддають останнє, аби підтримати наших захисників. Та замість реальної допомоги військовим та волонтерам влада все більше займається на цьому банальним піаром.

Як приклад – останні місцеві вибори, коли більшість кандидатів від провладних партій активно піарилися на ідеях волонтерства та організації допомоги українським воїнам. З усіх трибун та ефірів вони закликали українців займатися волонтерством, адже це – дуже модно.

Одразу після Революції Гідності Євгеній Кузнєцов був добровольцем першої хвилі мобілізації, тому багато в чому розуміється у проблемах наших воїнів. Відомо, що Кузнєцов віддав свій старенький «Мерседес» на Схід і тепер пересувається на громадському транспорті. Тому закликає тих політиків, які розповідали про волонтерство та моду на нього зробити те ж саме.

Зокрема, Євген Кузнєцов закликає це зробити секретаря Житомирської міської ради Наталію Чиж, яка під час своєї виборчої кампанії чи не найбільше з усіх розповідала виборцям Житомира про волонтерську моду. «Я знаю та розумію, що для Наталії Чиж волонтерство – це модно. Та, як відомо, мода – це показуха! І якщо вже прийшла до влади, то пора вже робити реальні справи! Тому закликаю Наталію Чиж передати свій шикарний БМВ, на якому вона їздить на роботу, до зони АТО, а самій почати користуватися міським громадським транспортом. І це буде не тільки реальною допомогою нашим воїнам, а також буде дійсно модно» – вважає лідер «Самопомічі Житомира» Євген Кузнєцов.

BMW X6 вартістю 2 мільйони гривень.

BMW X6 вартістю 2 мільйони гривень.

Від Редакціїї: за декларацією Наталія Чиж автомобіля не має, проте у членів її родини є  автомобіль марки «BMW»  2012 року випуску. Ціна такого авто може становити від 90 000 доларів США.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*