Home » Кримінал » РАДИКАЛЬНЕ ШОУ В ЖИТОМИРІ

РАДИКАЛЬНЕ ШОУ В ЖИТОМИРІ

Олег Ляшко, ранее судимый, вор и мошенник;

Олег Ляшко, ранее судимый, вор и мошенник;

Минулого тижня 227 депутатів Верховної ради України проголосували за так звану медичну реформу. При необхідних 226 голоси вирішальні 2 голоси «ЗА» при голосуванні дала фракція Радикальної партії Олега Ляшка. Це дало змогу президентській більшості у Верховній раді протягнути антинародний законопроект, який, фактично, доб’є українську медицину. А вже за тиждень житомирська влада влаштувала чергове шоу – 13 червня  сам Ляшко приїхав до Житомира, аби на камери знову виступити за народ та опозиційно покритикувати владу, разом з якою радикали голосують та приймають злочинні антинародні закони.

В Житомирі Ляшко розповідав перед камерами, що українцям мають підвищувати пенсії, а не пенсійний вік. Спілкуючись із працівниками підприємства Ferplast лідер  радикалів чомусь почав пояснювати, що команда Радикальної партії не дозволить скасувати мораторій на вивіз з України необробленої деревини.

Вилы. Знак воровских авторитетов. книга  "По обе стороны закона. Харьков "Прапор", 1999г. стр.650-651"

Вилы. Знак воровских авторитетов. книга “По обе стороны закона. Харьков “Прапор”, 1999г. стр.650-651″

В обласній клінічній лікарні ім. Гербачевського, куди Ляшка також повезли повиступати, головний радикал країни почав говорити вже по темі і розповів, знову ж на камери, про медичну реформу. У своїй палкій промові Ляшко сказав, що минулого тижня у парламенті кнопкодави протягнули так звану медичну реформу. У випадку прийняття цього закону це призведе до скорочення чисельності людей, які можуть отримати медичну допомогу. По-перше, стаття 49 Конституції України говорить, що в комунальних і державних закладах допомога надається безкоштовно. Цим законом фактично ліквідовується 49 стаття. Тобто всю оплату фактично беруть і легалізують під приводом того, що нема коштів. Безумовно, за медицину треба платити, зарплати треба платити, за ліки треба платити, за обладнання, за комуналку, за харчування, але питання – хто має за це платити? Цим законопроектом нам кажуть, що ці видатки треба перекласти на українців. Де людям взяти гроші, щоб заплатити за ці медичні послуги? Медична реформа – це має бути комплексний підхід. Не просто закрили, скоротили чисельність ліжок, закрили лікарні, скоротили лікарів, і розказують, що призначать лікарю 20 тисяч зарплату. Одному дадуть 20 тисяч, а 100 скоротять, щоб за рахунок них дати зарплату одному…

Илья Смычёк, раннее судимый мошенник;

Илья Смычёк, раннее судимый мошенник;

Безумовно, Ляшко, як завжди, сказав все правильно про антинародну медичну реформу. Але, чомусь, а ні слова не сказав про те, чому його фракція Радикальної партії своїми вирішальними голосами знову допомогла президентській коаліції протягнути таку антинародну реформу української медицини. І чому його фракція лише на словах критикує владу, а на ділі голосує разом з нею та приймає антинародні закони.

Присутні на виступах Ляшка перед телекамерами у Житомирі слухали його та все розуміли. Адже Ляшко, як завжди – брехав і не червонів. І що це була не зустріч політика з виборцями, а всього лише чергова зустріч Ляшка з телекамерами.

Александр Ракович, бывший регионал.

Александр Ракович, бывший регионал.

Але чому така слава склалася у Ляшка та його Радикальної партії і чому люди не вірять Ляшку та членам його команди. А це тому, що цьому є всі підстави.

Якщо побіжно опитати політологів, поцікавившись тим, хто, на їхню думку, є самим спритним і хитрим політиком сучасної України, то вони, не замислюючись, дадуть відповідь – Олег Ляшко. А звичайні українці, далекі від хитромудрих політичних стрататегем, скажуть просто: «Брехливе Ляшко».

Олег Ляшко надто цікавий, як персонаж абсолютно нахабної і авантюрної брехні, спрямованої на «недумаючий електорат», для якого важлива картинка та гучні слова. Всі добре пам’ятають ляшківські підроблені ролики про лов сепаратистів, його мільйони в декларації і палаци, його голосування спільно із владою та інше. Але що робить «правдоруба» Ляшка таким, яким він є? І який життєвий шлях пройшов цей державний діяч, перш ніж потрапити в український парламент? І що за життєві університети закінчив цей герой?

Почав Олег Ляшко з шахрайства і злодійства. У той час, коли країна лежала в руїнах економічної кризи, цей полум’яний борець за народне щастя вирішив не морочитися на ниві трудового подвигу, а просто взяти і вкрасти.  У 1994 році його заарештували і в тому ж році судили за кількома статтями Кримінального Кодексу України. Вв тому числі, за розкрадання державного та колективного майна в особливо великих розмірах, самовільне присвоєння влади, тощо… Ляшко отримав вирок – шість років з конфіскацією майна. Але за рік був звільнений за амністією і в 1998 році судимість була достроково погашена.

Відносно життя пана Ляшка в 90-ті роки, то у 2010 році з’явилося відео допиту, проведеного в 1993-му році, де Ляшко розповідає слідчому прокуратури про свій гомосексуальний зв’язок із високопоставленим чиновником, якого він називав Боря. Цей зв’язок стався після Боріних умовлянь і обіцянок Олегу допомогти по службі. Слідчий Олег Матвєєв, який вів тоді допит Ляшка та здійснював відеофіксацію, підтвердив факт відеозапису, але відмовився повідомити, хто такий «Боря». «Це відео було в матеріалах слідства. Тоді щодо Ляшка Олега Валерійовича прокуратурою Києва розслідувалася кримінальна справа про шахрайство в особливо великих розмірах. Він отримав 5 років, відбув менше половини і був звільнений умовно-достроково» – прокоментував Олег Матвєєв.

Щодо орієнтації Олега Валерійовича, то в цьому немає нічого поганого – ми ж за толерантність та європейські цінності. Але жахливе – це патологічна і щохвилинна брехня пройдисвіта Ляшко. І, не дивлячись на наявність дружини Росіти, відпустку в Таїланді наш народний депутат вважає за краще проводити із своїм партійним заступником Юрієм Сухіним, не економлячи на дорогі готелі і перельоти. Можливо, саме так і робиться кар’єра в Радикальної Партії?..

Не помітно для контрольованих владою українських ЗМІ, пройшов ще один жахливий скандал, пов’язаний з ім’ям Олега Ляшка. У січні 2012 року 16-річний Вадим Терещенко з організації захисту сексуальних меншин звинуватив Ляшка в згвалтуванні. 15 липня 2012 була припинена спроба вивезення Олегом Ляшко двох вихованців ялтинського інтернату 12 і 14 років в Туреччину. 13 травня 2014 року стало відомо, що за цим фактом в Криму розпочато дослідчу перевірку. Але Крим, на щастя для Ляшка, був зданий українською владою і анексований РФ. Але Порошенко, можливо, не хоче піднімати скандал і компрометувати свого вірного соратника – адже хто ж тоді буде голосувати за скасування пільг і за розграбування країни? Чи може Порошенко просто приберіг гачок?..

Любов до кримінальної романтики проявилася навіть у символіці Радикальної партії Олега Ляшка. Знамениті вила, ніколи не були символом українства і селянства. А ось в кримінальному світі «вила» один з найстаріших символів злочинного співтовариства. Спочатку цей знак служив відміткою великих «малин» і злодійських авторитетів. Його залишали на тюремних стінах, використовуючи як засіб зв’язку. Пізніше, як татуювання, став наноситися на плечі, стегно і передпліччя.

Цей невеликий нарис, в якій увійшла лише маленька дещиця фактів про Олега Ляшка, яскраво ілюструє, що граючи в патріота і одягнувши вишиванку, та ще озброївшись вилами, можна дурити мільйони людей. А якщо взяти на це гроші у таких олігархів, як Коломойський і Рибалка, то реально прорватися навіть в Президенти. На такому посту можна відмінно реалізувати свій потенціал розкрадача майна і шахрая. Головне щоб після Порошенка і Гройсмана хоч щось залишилося.

Якщо міркувати про просування по службі в Радикальної партії, то газеті «Патріот» невідомо, чи їздили місцеві лідери цієї партії Ілля Смичок та Олександр Ракович з Олегом Ляшко в Таїланд, чи ні. Але Олег Валерійович підбирає кадри під стать собі. Наприклад, лідер обласних радикалів «ляшковець» Ілля Смичок був судимий за шахрайство, а голова міських радикалів Олександр Ракович – колишній регіонал і соратник «злочинної влади Януковича». Та про життєвий шлях і кримінальне минуле зазначених радикілів і народних обранців – в наступних номерах нашої газети.

І, на кінець, про Ляшка – він не міняється. Він там, де вигідно, а вигідно там, де гроші. При владі – гроші, тому Ляшко працював, працює та буде працювати на будь-яку владу. А ще брехати!!! Адже за це в Україні непогано платять. В тому числі – українці своїми голосами.

До речі, Ляшко в Житомирі пообіцяв і надалі приділяти увагу проблемам медицини, яку він, насправді, руйнує із владою та привітав медиків, тисячі яких незабаром втратять роботу, з професійним святом, яке традиційно відзначають 18 червня.

Гоша Андрєєв

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*