Home » АРМІЯ » Сирський та Умеров відвідали передові командні пункти

Сирський та Умеров відвідали передові командні пункти

Головнокомандувач Олександр Сірський разом з Міністром оборони Рустемом Умеровим відвідали передові командні пункти військових частин і підрозділів в районі ведення бойових дій. Відповідну інформацію Сірський оприлюднив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Заслухали командувачів угруповань військ щодо ситуації на ділянках їх відповідальності. Ворог регулярно штурмує позиції наших військ. На багатьох напрямках обстановка складна і вимагає постійного контролю,- повідомив він.

За його словами, під час візиту військові детально проаналізували поточну ситуацію та обговорили необхідні подальші кроки. Зокрема, щодо використання потенціалу маневрової та позиційної оборони, а також посилення окремих ділянок фронту.

Також ми поспілкувалися з командирами бригад і окремих батальйонів про стан справ на місцях. Проаналізували проблеми, які виникають у бригадах,- написав Головком.

Сирський додав, що в черговий раз звернув увагу командирів на важливість координації та належної оперативної взаємодії всіх Сил оборони, а також збереження життя наших захисників і захисників.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*