Home » СУСПІЛЬСТВО » Українське правосуддя за одну копійку

Українське правосуддя за одну копійку

crim004Нещодавно українська суддя з Харкова довела в українському суді у місті Харкові, що її будинок, земля и машина коштують всього 1 копійку. Тому набуте майно не є таким, що потребує декларування і з цієї причини суддя не внесла його до своєї декларації. Харківський суд дуже неупереджено розглянув справу і погодився із доводами своєї колеги та визнав  її невинуватою у справі про порушення вимого законодавства щодо фінансового контролю.

Резонансна справа була відкрита проти судді в Харкові за порушення нею вимог фінансового контролю. Згідно з матеріалами судового розгляду, суддя Московського районного суду Харкова одержала у спадок ділянку землі під Харковом площею 6,2 сотки. Частину гаража в Харкові, частину квартири площею 99,8 кв. м, частину ще однієї квартири площею 83,7 кв. м, а також житловий будинок площею 50 кв. м. Крім цього, суддя успадкувала автомобіль марки Mersedes Bens.

При таких істотних змінах в своєму матеріальному становищі суддя не проінформувала Національну Агенцію з Протидії Корупції. У суді жінка-суддя не визнала свою вину і зазначила, що проти неї не було надано доказів її провини. Підсудна також заявила, що вищезгадане майно вона безкоштовно успадкувала після смерті свого чоловіка. При цьому вона до суду надала довідку про те, що вартість успадкованого майна складає аж… 1 копійку. Тому істотних змін у її матеріальному становищі не відбулось і суд погодився з позицією підсудної колеги. Провадження у даній справі було закрито у зв’язку з відсутністю складу правопорушення.

І як вам такий калькулятор? Земля під Харковом, гараж в Харкові, частина квартири площею 99,8 кв. м, частина ще однієї квартири площею 83,7 кв. м, житловий будинок площею 50 кв. м. та автомобіль марки Mersedes Bens – і все це коштує аж 1 копійку?!!

Ось така вона, арифметика в українських судах, де рука руку миє, а майно – то всього лише одна копійка і декларувати її не треба. Правда, якщо ти український суддя і судить тебе свій український суд.

Андрій Галаганов

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*