Home » Видео » У КОГО рильце в пушку, або про що мовчить голова Коростишівської РДА В’ячеслав Поліщук?

У КОГО рильце в пушку, або про що мовчить голова Коростишівської РДА В’ячеслав Поліщук?

13 липня, представники громадської організації “Бюро з питань захисту екології та здоров’я” приїхали в Коростишівський район. Метою цього візиту стала інформація про те, що на територіі Харитонівської сільської ради є факт незаконного видобутку піску в особливо великих розмірах.

Перше підприємство, яке відвідали представники “Бюро з питань захисту екологіі та здоров’я”, було “ЕкоНест Плюс”. Зі слів, Михайла Бурди, керівника громадської організації, його вразив пакет дозвільних документів, які надали представники підприємства, що такого пакету дозвільних документів немає навіть у найбільшого видобувача піску, “Київрічпорта”. Також на нього справив приємне враження високий порядок оформлення робочої документаціі на цій відкритій гірничній розробці. Також стало відомо, що “ЕкоНест Плюс” регулярно та добросовісно сплачує податки, рентні платежі, а також активно допомагає місцевій громаді.

Наступний візит було зроблено на територію, де здійснює свою діяльність ТОВ “СІЛІ-КОР”. Тут стан речей був діаметрально протележний. З’ясувалося, що це підприємство не сплачує податок на землю, земельна ділянка, на якій ведеться робота, не приватизована та не взята в оренду, працівники офіційно не працевлаштовані. Окрім того, частина техніки, яка виконувала роботи на цьому кар’єрі, арештована в рамках раніше відкритого кримінального провадження. І замість відповідального зберігання, власники цієї техніки використовують її на власний розсуд, для протиправного видобутку піску.

Після прибуття на цей кар’єр, представники “Бюро з питань захисту екології та здоров’я” заблокували робочу техніку, яка працювала, та викликали поліцію. Згодом на місце пригоди тако жприбули керівники громадських організацій “Поліський Щит” та “Збереження лісів Полісся”. Представники громадських організацій були обурені хижацьким винищенням лісу, а також були вражені розмахом та масштабами варварської діяльності ТОВ “СІЛІ-КОР”.

Після прибуття працівників поліції, керівники громадських організацій Михайло Бурда та Сергій Ткачук дали пояснення, в якості свідків, та пояснили причину свого перебування на цій території.

Сергій Ткачук (ГО «ПОЛІСЬКІЙ ЩИТ»): Громаду обурює неплата податків в особливо великих розмірах, а також те, що за цим всім стоїть фігура Поліщука В’ячеслава Івановича, голови Коростишівськоі РДА та одного із основних кінцевих бенефеціарів ТОВ “СІЛІ-КОР”.  Неприємновразило те, що не сплачується плата за землекористування, рентні платежі. Додатково дуже жаль робітників, які працюють на цьому кар’єрі, бо вони офіційно не працевлаштовані, бо вони не зможуть в майбутньому отримувати достойне пенсійне забезпечення. Бо пан Поліщук нещадно грабуючи надра сьогодні, систематично не сплачуючи необхідних платежів в бюджети різних рівнів, – ЦИНІЧНО КРАДЕ МАЙБУТНЄ У НАШИХ ДІТЕЙ.

Коментар Михайла Бурди (ГО «Бюро з питань захисту екології та здоров’я»):

Богдан Коротун

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*