Home » Міжнародні відносини » Китай припустив початок військового конфлікту зі США через їх провокації

Китай припустив початок військового конфлікту зі США через їх провокації

Офіційний представник МЗС Китаю Хуа Чуньїн напередодні візиту держсекретаря США Ентоні Блінкена до Пекіна прокоментувала на своїй сторінці у Twitter статтю агентства Bloomberg із закликом прислухатися до того, що скаже голова американського зовнішньополітичного відомства на тлі дій китайських військових. Вона припустила, що між двома країнами може початися воєнний конфлікт, зазначивши, що призвести до цього можуть кроки Вашингтона.

У повідомленні видання було сказано, що китайські літаки та кораблі можуть відлякати американських військових від своїх берегів певними маневрами, проте КНР не сподобаються наслідкам таких дій.

«Для багатьох китайських читачів ця стаття є шантажем. Автору, редактору можуть знадобитися уроки з історії та географії», – заявила представник китайського зовнішньополітичного відомства.

Вона нагадала, що не Китай спрямовує своїх солдатів до берегів США, а навпаки, наголосивши, що у разі початку військового конфлікту між двома державами виною цьому стануть провокаційні дії з боку американців.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*